Aktualności
08-08-2017

Coraz bliżej finału konkursu Supermechanik AD 2017

Znamy już stu półfinalistów drugiej edycji konkursu Supermechanik AD. Do tego grona zakwalifikowało się 6 kobiet!

 

Pierwszy etap konkursu Supermechanik AD polegał na udzieleniu odpowiedzi na 40 pytań z zakresu budowy, diagnozy usterki i naprawy współczesnego samochodu. Każdy z uczestników - po zalogowaniu na platformie supermechanik.pl - miał do tego dziesięć prób, oczywiście z innym zestawem pytań.


„W tym roku do konkursu Supermechanik AD przystąpiło ponad trzy tysiące osób, czyli o połowę więcej niż w pierwszej edycji. Z jednej strony bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie, z drugiej jesteśmy pełni podziwu dla szerokiej wiedzy tych osób” - mówi Dawid Cieśla z AD Polska.


Zgodnie z regulaminem do półfinału konkursu zakwalifikowało się sto osób, które udzieliły najwięcej prawidłowych odpowiedzi w najkrótszym czasie. Najlepsza z nich uzyskała 37 punktów w czasie 00:15:41.


„Analizując wyniki, do zakwalifikowania się do półfinału wystarczyło poprawnie odpowiedzieć na 25 pytań w czasie około 30 minut. Podobnie jak przed rokiem, w konkursie uczestniczyło kilkanaście pań, ale tym razem aż sześć z nich powalczy o nagrodę główną” - dodaje Dawid Cieśla.


Drugi etap konkursu Supermechanik AD 2017 odbędzie się 2 września w Bukowinie Tatrzańskiej. Na początek półfinaliści zmierzą się z 45-minutowym testem pisemnym. Jeszcze tego samego dnia najlepsza dziesiątka wejdzie do półfinału zorganizowanego na wzór teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Dwie najlepsze osoby stanie przed zadaniem finałowym - usunięciem spreparowanych usterek w dwóch identycznych samochodach. Zwycięzca otrzyma kluczyki do nowego Opla Astra, a drugie miejsce zostanie nagrodzone voucherem o wartości 5 tysięcy złotych na zakupy w sieci AD Polska.


Partnerami głównymi projektu „Supermechanik AD 2017” są Castrol Edge, FRAM, Philips i Schaeffler ze swoimi markami LUK, INA i FAG, zaś wsparcie merytoryczne zapewniają BETiS i HaynesPro.

Aktualności
11-09-2017
W ostatni weekend wakacji w Bukowinie Tatrzańskiej spotkało się stu najlepszych mechaników samochodowych z sieci AD Polska. Każdy z nich miał szansę zdobycia tytułu Supermechanik AD 2017 i kluczyków do czerwonego Opla Astry.
15-09-2017
Płock to kolejny punkt na mapie filii AD Polska. Jej otwarcie związane jest z rosnącymi potrzebami lokalnych warsztatów samochodowych.
Promocje
01-09-2017
Kup 40 opon, a profesjonalny dwuczęściowy kombinezon Barum będzie Twój!
09-08-2017
To tu powstały i upadły wielkie cywilizacje. To tu splatają się losy zróżnicowanej etnicznej obyczajowości, kolonializmu i europejskości. Meksyk to kraj o wielu twarzach...Weź udział w rankingu najlepszych i zdobądź bilet na pobyt w Meksyku
© AD Polska 2008 | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00 | fax 12 643 78 82 | e-mail: kontakt@autoprimo.pl
informacja o cookies
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS