Aktualności
03-06-2016

Nowość w ofercie! AISIN sprzęgła i pompy wody.

  Aisin Seiki to japońska korporacja obecna na rynku motoryzacyjnym od 1965 roku. Powstała przez fuzję dwóch niezależnych firm – Aichi Kogyo i Shinkawa Kogyo zajmujących się produkcją części samochodowych. Na przestrzeni lat Aisin Seiki przekształciło się w grupę sześciu zależnych spółek wyspecjalizowanych w projektowaniu i produkcji elementów i części różnych układów samochodowych, poczynając od układów elektrycznych, na układach hamulcowych kończąc. Od powstania, firma Aisin Seiki działa w zgodzie z zasadą „jakość na pierwszym miejscu” oferując swoim konsumentom atrakcyjne wyroby, które spełnią ich wymagania i oczekiwania.

 

Współcześnie, Aisin Seiki to przedsiębiorstwo znane na całym świecie z wyrobów branży motoryzacyjnej najwyższej jakości i od lat posiada pozycję bezkompromisowego lidera na rynku części zamiennych. Wykorzystanie najnowszych technologii produkcji, Aisin Seiki oferuje produkty spełniające najbardziej wymagające normy i wymagania jakościowe, jednocześnie dbając o środowisko i odpowiednią utylizację odpadów poprodukcyjnych.

 

Celem przedsiębiorstwa Aisin Seiki są przede wszystkim stworzenie lepszego społeczeństwa motoryzacyjnego oraz poprawa jakości życia kierowców, pasażerów oraz wszystkich ludzi, którzy mają styczność z branżą motoryzacyjną i jej produktami. Korporacja kieruje się złotymi zasadami, dzięki którym odniosła i nieustannie odnosi globalne sukcesy. Nawiązując do naczelnej zasady „jakość na pierwszym miejscu”, zarząd oraz wszyscy pracownicy Aisin kierują się zasadami tworzenia jak największej ilości dodatnich wartości w rozumieniu klienta i ciągłego doskonalenia ukierunkowanego na nieustanny rozwój i przyszłość społeczeństwa, jakości wyrobów i technologii wytwarzania.

 

W 1970 roku, grupa Aisin Seiki jako pierwsze przedsiębiorstwo branży motoryzacyjnej stworzyło własne zaplecze do testowania i badania produkowanych części i układów samochodowych. Wszystkie części Aisin są dokładnie testowane przy zastosowaniu symulacji wszystkich możliwych rodzajów warunków drogowych po to, aby zagwarantować najwyższy stopień bezpieczeństwa, trwałość i wydajność swoich produktów. Dowodem troski o klienta, realizacji celów i polityki jakości firmy, jak również wysokiego zaangażowania w prowadzone działania jest uczestnictwo grupy Aisin w wielu badaniach naukowych odnośnie środowiska naturalnego oraz zaawansowanych badań technologicznych nad domowymi ogniwami paliwowymi, które mają szansę zrewolucjonizować rynek. Aby zapewnić najwyższą jakość swoich produktów przedsiębiorstwo realizuje produkcję części Aisin w oparciu o japońską filozofię monozukiri promującą nastawienie do produkcji nie tylko znakomitych wyrobów, ale również do ich ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych i całego systemu produkcyjnego.

 

Bogata oferta części Aisin oferuje zarówno elementy układu napędowego, hamulcowego, jak i zawieszenia. Sukces firmy Aisin jest wynikiem wszechstronności stosowanych technologii, zaawansowanego i rozbudowanego zaplecza produkcyjnego, a przede wszystkim odpowiedniego zestawienia stale ulepszanych i doskonalonych części oraz idealnego dostosowania oferty do zdolności produkcyjnych korporacji.

 

Części Aisin gwarantują bezpieczeństwo, wysokie osiągi, komfort jazdy oraz staranne i solidne wykończenie z najwyższej jakości materiałów. Warto wspomnieć, że Aisin jest producentem zarówno części na pierwszy montaż dla marek Toyota i Suzuki, jak również oferuje części zamienne wykonane w jakości OE (ang. Original Equipment).

 

Sprzęgła Aisin na całym świecie znane są ze swojej wysokiej wydajności i niezawodności. W większości samochodów marki Toyota to właśnie sprzęgła Aisin montowane są na pierwszy montaż. Dzięki zastosowaniu jednakowych technologii przy produkcji części na rynek pierwotny i wtórny, sprzęgła oferowane przez firmę Aisine jako części zamienne są jednakowo wysokiej jakości i spełniają standardy produkcji OEM (ang. Original Equipment Manufacturing). To, co wyróżnia sprzęgła Aisin na rynku motoryzacyjnym jest zastosowanie innowacyjnej technologii tłumienia wibracji NVR (ang. Noise Vibration Reduction). Wszystkie części, w tym również sprzęgła produkowane są przy zachowaniu bezpiecznych dla środowiska technologii, co jest niezaprzeczalnym dowodem na to, że jakość i wydajność mogą iść w parze z ekologicznym myśleniem. Kompletne zestawy sprzęgła Aisin wyposażone w trzy niezbędne do prawidłowej wymiany zużytego sprzęgła elementy: tarczę sprzęgła, docisk i łożysko sprzęgła. Koła dwumasowe Aisin produkowane są z równie wysoką starannością i podobnie jak pozostałe części znanej japońskiej marki cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów.

 

Aisin to dostawca nr 1, jeśli chodzi o części układu hydraulicznego dla samochodów japońskich. W ofercie części zamiennych dostępne są 4 linie części hydraulicznych: pomp sprzęgła Aisin oraz łożysk sprzęgła Aisin. Układom hydraulicznym, ze względu na wymogi bezpieczeństwa, narzucane są szczególnie wysokie standardy jakości. Wszystkie części zamienne Aisin produkowane są w tych samych zakładach produkcyjnych co części OE, dlatego też wysoka jakość oferowanych na zamianę pomp i łożysk sprzęgła, niezawodność, wydajność i wytrzymałość są niekwestionowane.

 

Marka Aisin kojarzona jest na całym świecie. Przede wszystkim za produkcję części na pierwszy montaż dla samochodów marek Toyota i Suzuki, ale również za znakomitej jakości części zamienne w żadnym stopniu nie odbiegające poziomem wykonania od części pierwszomontażowych Aisin. Ciągłe doskonalenie i nieustanna praca nad wyrobami sprawia, że przedsiębiorstwo Aisin utrzymuje pozycję lidera na rynku wtórnym, zaś części Aisin cieszą się pozytywną opinią nie tylko konsumentów, ale również ekspertów. Sprzęgła Aisin to popularny wybór wśród klientów, którzy dokonują wymiany zużytego sprzęgła i poszukują części niezawodnych i sprawdzonych. Podobnie jest z dwumasowymi kołami zamachowymi. Koła dwumasowe Aisin również cieszą się pozytywną opinią wśród konsumentów. Oferowane w zestawach z samym kołem zamachowym, bądź w zestawach ze sprzęgłem są gwarancją najwyższej jakości za odpowiednio wysoką cenę.

Aktualności
19-12-2017
Koniec 2017 roku to przede wszystkim formalna zmiana dotychczasowej nazwy AD Polska na ELIT Polska. Pomimo to spółka kontynuuje rozpoczęte wcześniej projekty i otwiera nowe filie.
16-11-2017
Nowość w naszej ofercie produkty STARLINE
Promocje
24-11-2016
Weź udział w rankingu najlepszych i zdobądź bilet na AD SKI CAMP - VAL DI SOLE PINZOLO 2017!
20-07-2017
Dla najlepszych urządzenia warsztatowe LIQUI MOLY!
© AD Polska 2008 | 31-752 Kraków, ul. Makuszyńskiego 24 | tel. 12 683 88 00 | fax 12 643 78 82 | e-mail: kontakt@autoprimo.pl
informacja o cookies
Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS